popup sign form

פרטים עלי

התמונה שלי
נעים מאוד, שמי דפנה מאור בלסקי ואני מלבישה בתים ואנשים. אני סטייליסטית אישית ויועצת תדמית מחיפה, מרצה לסטיילינג אופנה, עושה הום סטיילינג לבתים, ומעצבת תכשיטי אופנה. אני בוגרת לימודי סטיילינג בשנקר, נשואה ואמא לשני ילדים. בניגוד לדעה הרווחת שסטייליסט זו פריבילגיה השמורה לסלבס, מהות העבודה שלי היא עזרה לנשים רגילות, מכל הגילאים, בכל המידות, בכל המשקלים, באשר הן. אני קוראת לעצמי "סטייליסטית של העם" - מרבית לקוחותיי הם נשים וגברים במידות אמיתיות. מעצם היותי אישה מלאה (עם עבר ממש מלא!) ומהתמודדות אישית יומיומית בחיפוש מתמיד אחר הלוק המחמיא שידגיש את היתרונות ויטשטש אזורים בעייתים - אני מבינה לליבן של רוב הנשים. רוב התכנים והתמונות בבלוג מוצגים מנקודת ראות זו, מה שעוזר לנשים רבות להזדהות מצד אחד, ומצד שני לקבל טיפים ורעיונות למראה קל ליישום, לא יקר אך מחמיא ונשי. הבלוג משתף גם באהבותיי הנוספות בנוסף לאופנה - עיצוב פנים ויצירה. למידע נוסף על בקרו באתרים: שירותי סטיילינג והרצאות www.daphne-styling.co.il הום סטיילינג: www.dmb-homestyling.com עיצוב תכשיטים: www.daphne-style.com

22 במרץ 2017

כובעים – יצירת לוק עם אישיות חובשת

על כוחם של האקססוריז ותרומתם ללוק שלכם דובר רבות, כאן בבלוג ובהרבה מקומות אחרים. הפוסט הזה יוקדש לכובעים, שמככבים חורף וקיץ כבר כמה שנים טובות, והם תוספת נהדרת של צבע ועניין ללוק שלכם. 
מימים ימימה היה לכובע מקום של כבוד בדפי ההסטוריה. מהגנה מפני השמש והקור, דרך אביזר המצהיר על מעמד חברתי ועד פריט המביע השתייכות לקהילה או קבוצה אתנית מסויימת. בשנים האחרונות הכובעים חזרו בגדול והם כבר לא נחלתם רק של הציבור הדתי...
כמה טיפים לבחירת המגבעת המתאימה למבנה הפנים ועצות לשמירה על עיצוב השיער, לפני שמסירים את הכובע...

נמצא בחנויוית מספר סוגי כובעים:

1. מגבעות לבד צבעוניות – משמשות בעיקר בחורף ומגיעות בצבעים שחור, אפור, בורדו, ירוק בקבוק, חום קפה ועוד. הן במקור גבריות אבל לגמרי נלבשות ע"י נשים. איך לובשים אותם? עם כל דבר כמעט. ג'ינס, סוודר שמן וארוך ומגפיים, לצד חולצה נשפכת ועקבי סטילטו. יפה ללבוש עם שיער פזור גולש מתוך הכובע.

כובע לבד בורדו

כובע לבד בורדו שניקנה בטופ-טן
מתבלת את החורף שלי בכובעי לבד שחור/בורדו

 2. מגבעות רחבות שוליים כובעים בעלי שוליים רחבים מזמן לא נלבשים רק ע"י גאנגסטרים וחברי כת האיימיש. הכובע יראה נהדר עם הבוהו שיק, אבל גם עם בגדים מחויטים. יראה נהדר עם שיער חלק גולש, או זנב סוס מאחור.

מגבעות שונות מתוך Pinterest

3. כובע בארט - ניתן ללבוש אותו כשהוא מכסה את האוזניים בצורה מתוחה כלפי מטה, לשמור אותו יותר למעלה בקו השיער עם מעט נפח, או אפילו לשים אותו על הצד כמו צייר צרפתי. לינק לסרטון איך לחבוש ברט:

כובע בארט - מתוך pinterest

4. כובע צמר / כובע סרוג למראה קז'ואלי יומיומי ולא מתחכם. מומלץ ללבוש אותו ללא עודף בד בקודקוד (כדי שלא תיראו כמו דרדסים), לשם כך יש להצמיד אותו לראש ולקפל את העודפים בקיפול כלפי חוץ. אפשר גם לאסוף את כל השיער פנימה ואת עודפי הבד למשוך כלפי העורף. לינק לסרטון איך לחבוש כובע סרוג: https://www.youtube.com/watch?v=1JsdpGuHD40

כובע גרב מצמר - מתוך pinterest

כובע צמרי - מתוך pinterest

5. כובע קש - נהדר לקיץ, קליל ואוורירי, מוסיף שיק להופעה לצד הגנה נהדרת מהשמש. יכול לבוא רחב שוליים או יותר בצורת מגבעת גברית.

כובע קש קליל להשלמת הופעה קייצית
כובע קש שוליים צרים בהשראה גברית

נהדר לים ולבריכה, או לחופשה סטייליסטית על אוניית תענוגות :)

6. כובעי מצחיה - הספורטיביים שבחבורה - כאלו שיוסיפו קוליות וסטריט סטייל מושלם להופעה שלכם. ניתנים ללבישה ישר, על הצד ואפילו הפוך, גברים ונשים כאחד.

כובע מצחיה - בייסבול לסטריט סטייל מושלם - מתוך pinterest


איך יודעים איזה כובע מתאים לכם?

חשוב להתאים את הכובע למבנה הפנים שלכם:

• מבנה פנים עגול: חפשו כובע שימתן את המבנה, רצוי כזה בסגנון כובעי הקאובוי (מעט אובאלי). כובעים עגולים מדי אינם מומלצים כיוון שמדגישים את המראה העגול הבסיסי. כדי להצר פנים רחבות ביתן ללבוש כובע ברט על הצד. האלכסון עושה טוב. 

• מבנה פנים מרובע: חפשו כובעים שיתמזגו עם עצמות הלחיים החזקות שלכן אך יתנו מראה עגול לריכוך המבנה. כובעים עם שוליים מעוגלים כלפי פנים יעשו את העבודה. 

• למבנה הפנים שלכן מאורך חפשו כובעים המכסים את המצח ושהחלק שמכסה את הראש לא יהיה גבוה מדי ולא יאריך עוד את הפנים. עדיף כובע יותר שטוח ובעל שוליים רחבים.

• למבנה פנים אובלי מתאימים כל הכובעים מכיוון שכובע יושב ממש צמוד לפנים, בחרו אותו בגוונים שמחמיאים לכם.

ואיך לא מקלקלים את הפריזורה? 

סדרו את השיער לפני החבישה - קישרו אותו בקוקו מאחור (באם ניתן) או העבירו מאחורי האוזניים, מה שלא רק יסייע בעת ההסרה אלא גם יאזן את כמות השיער בקודקוד. כובע המונח על הראש בצורה רפויה פחות יתן לך מראה מעוך כשתורידו את הכובע. ואל תשכחו  - כובע הוא פתרון מצוין לבוקר שקמתם עם שיער שלא מסתדר או שלא הספקתם לחפוף... :)

ומה איתכם - אתם בעלי אישיות חובשת?

אני כן... :)

דפני