popup sign form

פרטים עלי

התמונה שלי
נעים מאוד, שמי דפנה מאור בלסקי ואני מלבישה בתים ואנשים. אני סטייליסטית אישית ויועצת תדמית מחיפה, מרצה לסטיילינג אופנה, עושה הום סטיילינג לבתים, ומעצבת תכשיטי אופנה. אני בוגרת לימודי סטיילינג בשנקר, נשואה ואמא לשני ילדים. בניגוד לדעה הרווחת שסטייליסט זו פריבילגיה השמורה לסלבס, מהות העבודה שלי היא עזרה לנשים רגילות, מכל הגילאים, בכל המידות, בכל המשקלים, באשר הן. אני קוראת לעצמי "סטייליסטית של העם" - מרבית לקוחותיי הם נשים וגברים במידות אמיתיות. מעצם היותי אישה מלאה (עם עבר ממש מלא!) ומהתמודדות אישית יומיומית בחיפוש מתמיד אחר הלוק המחמיא שידגיש את היתרונות ויטשטש אזורים בעייתים - אני מבינה לליבן של רוב הנשים. רוב התכנים והתמונות בבלוג מוצגים מנקודת ראות זו, מה שעוזר לנשים רבות להזדהות מצד אחד, ומצד שני לקבל טיפים ורעיונות למראה קל ליישום, לא יקר אך מחמיא ונשי. הבלוג משתף גם באהבותיי הנוספות בנוסף לאופנה - עיצוב פנים ויצירה. למידע נוסף על בקרו באתרים: שירותי סטיילינג והרצאות www.daphne-styling.co.il הום סטיילינג: www.dmb-homestyling.com עיצוב תכשיטים: www.daphne-style.com

27 בפברואר 2018

טרנד הפנינים

טרנד הפנינים כבר לגמרי כאן, וללא ספק בטח שמתן לב שהוא מככב בחנויות בגדול כבר מתחילת החורף. 
הפנינים תמיד היו לאורך ההיסטוריה קלאסיקה ששורדת לעד, והיוו סימן ליוקרה, עושר, אלגנטיות ונשיות. בשנת 2014 היינו עדים לקאמבק גדול שעשו שרשראות הפנינים, כאשר התחלנו לשלב אותן גם עם בגדי קז'ואל, לא רק עם ביגוד מחויט. מתכשיט המזוהה עם נשים בוגרות ובעלות מעמד סוציו-אקונומי גבוה, הפכה הפנינה לנחלתן של נשים צעירים ופשינסטות יודעות דבר. 

אני פנינים זו אהבה ישנה: פנינים לא רק בלבוש מחויט - גם עם ג'ינס בקז'ואל
פנינים ענקיות בצבעים שונים - בורדו, כחול, כסף וזהב

החורף הזה לא מדובר כבר רק בשרשראות, אלא בפנינים המשולבות בכל מיני פריטי לבוש כגון מעילים, ז'קטים, חולצות, מכנסיים, סוודרים, הלבשה תחתונה תיקים, נעליים, וחגורות. סיבוב קצר בקניון מבהיר בצורה ברורה שזה טרנד חזק שלא פוסח על שום חנות אופנה – מחנויות טרנדיות של אופנה צעירה ובועטת מול רשתות של קלאסיקה בוגרת, והוא ימשיך איתנו גם לאביב.

פנינים בג'ינס, בצעיף, בכובע ובמה לא?
ג'ינסים עם פנינים עכשו בחנויות (לקוח מאתרי החנויות)

הטאץ' של הפנינים בכל פריט לבוש מוסיף שיק וענין והופך כל פריט פשוט, קז'ואלי ובנאלי למיוחד, אלגנטי, נשי ומעניין. פנינים הם דרך נהדרת לשדרג כל חולצת טריקו פשוטה וג'ינס רגיל למשהו ייחודי והן מוסיפות אור וברק לכל לוק דהוי או חשוך.

פריטים עם פנינים מ ASOS

פריטים עם פנינים מ ASOS
פריטים עם פנינים מ ASOS

אזעקת הטרנד גורמת במקביל גם לחיזוק מעמדם של תכשיטי הפנינים והם זוכים לעדנה מחודשת. 
נראה הרבה עגילי פנינה בואריאציות שונות, בגוונים שונים (לבן, שמנת, אפור, פודרה ולפעמים גם צבעים נוספים) בשילוב על סיכות ראש, שרשראות עם פניני ענק, צמידים ועוד.

נערה עם עגיל פנינה - ג'יג'י חדיד בתצוגת אופנה ומשקפיים של שאנל

פריטים נוספים כמו נעליים ותיקים בקישוט פנינים

פריטים עם פנינים מהאתר של ZARA

פריטים עם פנינים מהאתר של ZARA

יש לכן כבר פריטים עם פנינים בארון? אם לא, זה הזמן להצטייד :)
שיהיה לכן יום נפלא ומלא אור וברק, בדיוק כמו הפנינה!

דפני