popup sign form

פרטים עלי

התמונה שלי
נעים מאוד, שמי דפנה מאור בלסקי ואני מלבישה בתים ואנשים. אני סטייליסטית אישית ויועצת תדמית מחיפה, מרצה לסטיילינג אופנה, עושה הום סטיילינג לבתים, ומעצבת תכשיטי אופנה. אני בוגרת לימודי סטיילינג בשנקר, נשואה ואמא לשני ילדים. בניגוד לדעה הרווחת שסטייליסט זו פריבילגיה השמורה לסלבס, מהות העבודה שלי היא עזרה לנשים רגילות, מכל הגילאים, בכל המידות, בכל המשקלים, באשר הן. אני קוראת לעצמי "סטייליסטית של העם" - מרבית לקוחותיי הם נשים וגברים במידות אמיתיות. מעצם היותי אישה מלאה (עם עבר ממש מלא!) ומהתמודדות אישית יומיומית בחיפוש מתמיד אחר הלוק המחמיא שידגיש את היתרונות ויטשטש אזורים בעייתים - אני מבינה לליבן של רוב הנשים. רוב התכנים והתמונות בבלוג מוצגים מנקודת ראות זו, מה שעוזר לנשים רבות להזדהות מצד אחד, ומצד שני לקבל טיפים ורעיונות למראה קל ליישום, לא יקר אך מחמיא ונשי. הבלוג משתף גם באהבותיי הנוספות בנוסף לאופנה - עיצוב פנים ויצירה. למידע נוסף על בקרו באתרים: שירותי סטיילינג והרצאות www.daphne-styling.co.il הום סטיילינג: www.dmb-homestyling.com עיצוב תכשיטים: www.daphne-style.com

14 בינואר 2015

ג'ינג'ר - צבעים וטעמים

בשישי האחרון, יצאתי באומץ רב מהבית החמים והנעים אל הקור הסערה להשקת החנות החדשה של ginger בקניון שער הצפון. את הקור, הגשם ואפרוריות של הסערה החליפו במהירות הצבעים החמים והעליזים של ginger, ותה ג'ינגר חם לצד כיבודים שקיבלו את פניי המוזמנים ומבקרי הקניון.

לרשת 8 חנויות, רובן באזור המרכז כשזוהי החנות הצפונית ביותר. המותג מציע פריטי דקורציה ולייף סטייל לבית וכולל כריות נוי, מפות שולחן, שטיחים, כלים מעוטרים, כלים הגשה יפים, מוצרי אחסון, ואפילו פריטי אופנה כמו שרשראות וצמידים. חנות כלבבי - משלבת מכל העולמות המרכיבים את חיי :)
הפריטים משלבים צבעים וטקסטורות, המחברים פולקלור, מסורות טקסטיל עתיקות ועבודות יד מקצוות תבל. צבעוניות עזה, דגמים מסורתיים, רקמות, דפוסים ואריגות יד יוצרים יחד את הסגנון המיוחד הזה של ginger שהוא נישה ייחודית בנוף עיצוב הבית הישראלי.
המותג משקף את החזון וכתב היד של מעצבת הרשת אורית קסטן ונבנה בהשראת מסעותיה ברחבי העולם בהם היא מלקטת עבודות יד מסורתיות ומזכרות של אורחות חיים. הייצור נעשה במקומות שונים בעולם עפ"י עיצובה ודרישותיה המיוחדות של אורית.

כמו שאפשר לראות בתמונות, החנות פשוט מהממת! עושר של טקסטורות וצבעים, ממש חגיגה לעיניים. למי שקצת נבהל מהעומס, אני מציעה לנסות לנטרל כל פריט שמתסכלים עליו משאר הפריטים שבסביבה ולנסות לדמיין אותו יחידי, עומד בפני עצמו, אצלכם בפינה מסוימת בבית. לפעמים ה"רעש" שמסביב קצת מקשה לראות את היופי הטמון בכל פריט, אז תנסו לראות רק אותו ולהתעלם ממה שמסביב.

החנות הצפונית בקניון שער הצפון. צילום: עמרי אילת
פירטי דקורציה, כלים, תיקים קטנים ועוד

פמוטים מצוירים עבודת יד

מפות ארוגות, רקומות בשלל צבעים והדפסים. צילום: עדי גלעד

בית בעיצוב אקלקטי, בשילוב הפריטים של ג'ינג'ר. צילום: עדי גלעד

היופי של הפריטים של ג'ינג'ר הוא שניתן לשלבם אפשרי בסגנונות שונים של בתים, הענין הוא המינון. בבתים בעלי אופי אלקלטי-אתני ניתן לשלב מספר רב יותר של פריטים, אך גם בבתים בעיצוב מודרני-מונוכרומטי, ניתן "לזרוק" כתמי צבע פה ושם כדי לחמם את האוירה ולהוסיף ענין, ממש כמו באופנה.

גם חללים מונוכרומטיים בצבעים קרים יכולים לקבל נקודת צבע בצורת פמוטים במשחקי גבהים וצבעים

כדים וקערות הגשה מצוירים ביד. פריט ססגוני לכל שולחן. צילום: עמרי אילת
משמאל: אורית קסטן מעצבת הרשת, יפעת פלד המפיקה ואנוכי. צילום: עמרי אילת

ויש גם אביזרי אופנה, כאילו ממש בשבילי :)

גם אביזרי אופנה: תיקים, שרשראות, צמידים, ארנקים.

בא לי ראש של חיה אצלי בפינת האוכל....
ואיך אפשר לעמוד בפיתוי ולא לקנות?.... ניצלתי את ההנחה המיוחדת לרגל הפתיחה ואת הנחת המעצב שלי (כהום סטייליסט, שווה לכם לבוא איתי לשם...) ורכשתי כרית, ומפה רקומות, וכוס מצוירת ביד:

בוחרת כריות... רוצה את הכל אבל הסתפקתי באחת :). צילום: עמרי אילת

לא יצאתי בידיים ריקות.... צילום: עמרי אילת
 וזאת הכרית שמצאה לה מקום ונעים וחמים אצלי בחדר השינה...


לפרטים נוספים על המוצרים כנסו לאתר הבית: www.ginger-home.com
פייסבוק: gingerhome

מוזמנים להגיב, לשאול שאלות או סתם להזמין אותי לעשות לכם הום סטיילינג :)

שיהיה יום חמים ונעים,

באהבה,

דפני